.... VESTI ZA 2014. GODINU ....
  2013. god 2012. god 2011. god 2010. god 2009. god 2008. god 2007. god
21. 09. 2014. MILICA MANDIĆ

Milica Mandić zauzima prvu poziciju i na svetskoj i na olimpijskoj rang listi

POGLEDAJTE RANG LISTE...

19. 09. 2014. PRVENSTVO BALKANA

Prvenstvo Balkana u borbama održaće se od 10 - 12. oktobra 2014. u Mariboru, Slovenija

Troškovi za odlazak na Balkansko prvenstvo iznose 90 EUR po takmičaru i novac je potrebno doneti u kancelariju TAS do petka, 03.10.2014 do 15:00 h.Cena obuhvata troškove za kotizaciju, prevoz i noćenje sa doručkom. Ukoliko ne donesete novac u predviđenom roku, smatraćemo da ste odustali od učešća na takmičenju.

Napomena: Izbor takmičara za Balkansko prvenstvo vrše treneri reprezentacija.

PREUZMITE POZIV...

18. 09. 2014. 7. KWON OPEN

Početak takmičenja za A klasu – 10:00 h  (20.09.2014)
Početak takmičenja za B klasu – 14:00 h  (20.09.2014)

REDOSLED IZLAZAKA / ORDER OF PERFORMANCE ...

ŽREB "A" KLASA / DRAW - "A" CLASS ...

17. 09. 2014. TRENING JUNIORSKE REPREZENTACIJE

U nedelju, 21.septembra u 12:00 h održaće se obavezni kontrolni trening šireg spiska juniorske reprezentacije u sali TK COMBAT WOLF u Pančevu (ul. Kneza Mihaila Obrenovića bb – videti mapu).

Sportisti su obavezni da prisustvuju treningu u odgovarajućoj takmičarskoj opremi kao i da ponesu potrebnu opremu za trening i sparing. Sportisti koji nisu sposobni da obavljaju zadatu aktivnost moraju imati opravdanje od lekara.

NAPOMENA: Molimo trenere klubova da pismeno najave dolazak svojih sportista koji će prisustvovati treningu kako bi izbegli nesuglasice na samom treningu, a za one koji ne mogu da prisustvuju takođe da pismeno obaveste kancelariju.

KAKO DOĆI DO NAS...

16. 09. 2014. TRENING KADETSKE REPREZENTACIJE

Trening Reprezentacije se održava u nedelju (21. septembra 2014) sa početkom u 14h. Mesto održavanja: sala TK Combat u Pancevu (ul. Kneza Mihaila Obrenovića bb – videti mapu) MATIČNI TRENERI TREBA DA DOĐU ZAJEDNO SA SVOJIM TAKMIČARIMA I OBAVEZNO JE PONETI OPREMU. Napomena:Ako maticni treneri misle da smo pogresili u pravljenju tima za prvenstvo Balkana,molim da se obrate na telefon 0641802935 Nenad Sreckovic

Spisak kadeta za Balkansko prvenstvo 10-12 oktobar 2014, Maribor, Slovenija

ŽENSKI TIM:

  1. -33kg  Sara Jović (Galeb)     
  2. -37kg  Miljana Stefanov (Eurošped)
    i Dunja Sarić (Šabac)
  3. -41kg  Jovana Atlagić (Eurošped)
    i Tanja Milovac (Gitros)
  4. -44kg  Milica Nedelkovski (Combat)
    i Aleksandra Perišić (Azija)
  5. -47kg  Melanija Biorac (Zmaj)
    i Nađa Rosić (Viner Čivi)
  6. -51kg  Nadica Božanić (Imperijum)
    i Elena Malinić (Elit)
  7. -55kg  Nevena Jokanović (Eurošped)
    i Jovana Milaković (Olimp) 
  8. -59kg  Natalija Ćalić (Elit)
    i Jana Bogdanović (Letnjikovac)
  9. +59kg Marijana Topić (Elit)

MUŠKI TIM:

  1. -33kg   Nikola Resanović (Combat), za drugo mesto u kategoriji rade Dragan Kojić (Gitros), Nikola Cvijetić (Feniks) i Nikola Radičević (Korio)    
  2.  -37kg  Bojan Stefanovic (Letnjikovac), za drugo mesto u kategoriji rade Milos Milenkovic (Azija) i Nemanja Matić (Viner Čivi)
  3. -41kg  Marko Tomić (Letnjikovac) i Aleksandar Batalo (Combat)
  4. -45kg  Strahinja Damnjanović (Galeb) i Vojin Šarac (Omega)
  5. -49kg  Marjanov Nenad (Eurošped) i Mateja Vučinić (Šabac)
  6. -53kg  Nikola Vukosavljev (Elit) i Nikola Kovačević (Elit)
  7. -57kg  Velimir Veličković (Eurošped) i Stefan Opruc (Zrenjanin)
  8. -61kg  Stefan Topić (Zmaj)
  9. -65kg  Marko Marković (Šabac)
12. 09. 2014. 8. SVETSKO PRVENSTVO U FORMAMA

Svetsko prvenstvo u formama će se održati u Meksiku
od 30.10.2014 do 02.11.2014.

PREUZMITE POZIV...

Free style Poomsae Performance Plan Form...

WTF Poomsae Free Style Competition Guideline...

12. 09. 2014. 8. TRENING REPREZENTATIVACA U FORMAMA

Poziv za trening šireg spiska potencijalnih reprezentativaca Srbije u formama koji će se održati u Nedelju 14.Septembra sa početkom u 12:00 časova u Sali br.4 u prostoru GCFK „Stari DIF“ u Beogradu. Na ovom treningu biće formiran konačni spisak reprezentativaca za nastup na predstojećem „Srbija Kwon Open“.

PREUZMITE POZIV...

10. 09. 2014. OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE

Otvoreno prvenstvo Vojvodine 2014 će se održati 05.10.2014.g. u hali “Millenium” u Vršcu.

PREUZMITE POZIV...

09. 09. 2014. OBNAVLJAJUĆI SEMINAR U FORMAMA

Obnavljajući seminar u fomama će se održati u subotu 13.09.2014. u sali KBS „Combat Eagle“ na adresi Mihaila Obrenovića u Pančevu, od 16-20h, za sve zainteresovane trenere klubova i obavezan je za sve sudije koji sude fome.

Biće objašnjena pravila u formama slobodnog stila i izmene u zadatim formama.

Poneti spotsku opremu, trenerku ili dobok.

KAKO DOĆI DO NAS...

05. 09. 2014. TRENING REPREZENTACIJE U FORMAMA

Trening takmičara u formama će se održati u Nedelju 7.Septembra sa početkom u 12 časova u Sali br.4 na Starom DIF-u u Beogradu.

PREUZMITE POZIV...

04. 09. 2014. TRENING KADETSKE REPREZENTACIJE

Prvi obavezni trening kadetske reprezentacije radi provere kondicije i selekcije za Balkansko prvenstvo, održati u nedelju,  07.09.2014, u sportskoj sali KBS “Combat Eagle” u Pančevu, sa početkom u 18:00 časova.

Na trening kadetske reprezentacije pozivaju se:

  1. Svi prvaci i viceprvaci na državnim prvenstvima Srbije
  2. Svi učesnici međunarodnih turnira

Na trening je potrebno poneti kompletnu opremu.

Adresa: KBS “Combat Eagle”
               Ul. Kneza Mihaila Obrenovića bb, Pančevo

KAKO DOĆI DO NAS...

02. 09. 2014. PRVENSTVO EVROPE ZA TAKMIČARE DO 21 GODINE

Muški tim

  1. Mihajlo Manić        -54 kg
  2. Miloš Gladović        -58 kg
  3. Nikola Vučković       -63 kg
  4. Bojan Arbutina       -68 kg
  5. Damir Fejzić            -74 kg
  6. Miloš Golubović       -80 kg
  7. Draško Jovanov        -87 kg
  8. Aleksandar Đori    ć  +87 kg

Trener: Boris Gorjup
Trener: Marin Dujić
Trener: Borislav Krstić
Doktor: Predrag Jovičić

Ženski tim:

  1. Tijana Bogdanović          -49 kg
  2. Vanja Stanković             -53 kg
  3. Aleksandra Radmilović     57 kg
  4. Marija Perišić                -62 kg
  5. Dajana Perišić               -67 kg
  6. Ana Bajić                      -73 kg
  7. Violeta Babić                 +73 kg

Trener: Dragan Jović
Trener: Darko Kukić
Doktor: Snežana Banković

02. 09. 2014. PRVENSTVO BALKANA

Prvenstvo Balkana u borbama održaće se od 10 - 12. oktobra 2014. u Mariboru, Slovenija

PREUZMITE POZIV...

02. 09. 2014. 7. KWON OPEN

Stručni tim reprezentacije Srbije u formama doneo je odluku da na predstojećem „A“ klasa ETU turniru „Srbija Kwon Open“ nastupi zvanični tim reprezentacije Srbije.

22. 08. 2014. PRIPREME REPREZENTACIJE U FORMAMA

PRIPREME REPREZENTACIJE U FORMAMA
Pozivaju takmičari za prisustvo treningu šireg tima potencijalnih reprezentativaca, koji će se održati u nedelju 31. avgusta

PREUZMITE POZIV...

18. 08. 2014. PRIPREME SENIORA -21

Raspored treninga za EP za seniore do 21 godinu je sledeći:

20.08. od 10-13h i i od 16-18h
23.08. od 10-12 i od 15-17h

08. 08. 2014. 7. KWON OPEN

7. Serbia Poomsae Kwon Open će se održati 20.09.2014. u Hali sportova na Novom Beogradu.

PREUZMITE POZIV...

08. 08. 2014. OTVORENI KUP SRBIJE

Otvoreni kup Srbije će se održati 25.-26. Oktobra 2014, u Hali sportova u Beogradu.

PREUZMITE POZIV...

28. 07. 2014. SVETSKO KADETSKO PRVENSTVO

Jovana Atlagić osvojila srebro na Svetskom kadetskom prvenstvu u Azerbejdzanu


Na prvom svetskom kadetskom prvenstvu (24-27.07.2014.) koje se održava u Azerbejdzanu, Baku, Jovana Atlagić (do 37 kg) iz tekvondo kluba Eurošped iz Vršca, osvojila je srebrnu medalju!
Jovana je na startu bila slobodna, u drugom je pobedila Francuskinju na zlatan bod posle 4:4, treće kolo pobedila je Čehinju 5:1, dok je u polufinalu bila bolja od Azerbejdzanke 5:0. U tesnoj borbi za zlatno odličje, Jovana je na proglašavanje izgubila od Iranke.

Trener tima je Jugoslav Nastasić, a osim njega na kadetskom SP su i Mario Dujić, vođa tima Boris Gorjup, kao i Veljko Savićević i Srećković Nenad.

18. 07. 2014. PRVENSTVO EVROPE ZA TAKMIČARE DO 21 GODINE

PRVENSTVO EVROPE ZA TAKMIČARE DO 21 GODINE održaće se
od 26 - 28. septembra 2014. u Insbruku, Austrija

PREUZMITE POZIV...

08. 07. 2014. MILICA MANDIĆ OSVOJILA ZLATO U KOREJI
Milica Mandić ( -73kg) osvojila je zlatnu medalju na G2 turniru Koreja Open-u. Rano jutros olimpijska šampionka je pokorila Koreju, i to samo nedelju dana kako je osvojila bronzanu medalju na Grand pri-ju u Kini.

Milica Mandić je prva na svetskoj (do 73 kg) I treća na olimpijskoj ranking listi (+68kg), a već sledećeg meseca stvari se menjaju. Olimpijska šampionka je ove godine osvojila toliko bodova da će prvi put u istoriji Srbija imati predstavnicu u tekvondou koja će biti prva na svetskoj I olimpijskoj listi! Ana Bajić (+73kg) se borila dan ranije, ali je poražena u borbi za medalju zauzevši peto mesto. Darko Kukić, njen trener, je istakao da je zadovoljan borbama, budući da je sezona bila naporna, ali da se Ana vraća u salu jer sezona ne prestaje.


 

08. 07. 2014. NAJAVA TAKMIČENJA

SERBIA POOMSAE KWON OPEN će se održati 20.09.2014 u Hali sportova na Novom Beograd

OTVORENI KUP SRBIJE će se održati 25/26.10.2014 u Hali sportova na Novom Beogradu

01. 07. 2014. PRIPREME KADETSKE REPREZENTACIJE

Obaveštavamo Vas da pripreme kadetske reprezentacije počinju 05. Jula 2014. i trajaće do 14. Jula 2014, u hotelu “Trim” u Beogradu, ul. Kneza Višeslava 72.

Molimo Vas da imate u vidu da treba da se prijavite na recepciji hotela  “Trim” 05.07.2014, do 10:00 h.

15. 06. 2014. AUSTRIA OPEN - FORMA

Prvog dana Austria Open-a u formama, Srpski tim osvojio je dve medalje. Muški tim preko 30 godina u sastavu Branislav Kuruca, Lazar Manojlović i Bojan Todorović osvojili su treće mesto u konkurenciji timova Turske, Nemačke, Finske itd.

Takođe, par preko 30 godina u sastavu Tanja Tošić i Bojan Todorović su osvojili treće mesto. U pojedinačnim nastupima prvog dana naši takmičari nisu ostvarili zapaženiji rezultat.

U konkurenciji juniorki Olga Petrović osvojila je drugo mesto kao i kadetski muški tim u sastavu Uroš Mitrović,Nemanja Janković i Aleksa Tošić.

Marija Poznanović i Nemanja Janković su se okitili bronzanim medaljama u konkurenciji kadetskih parova.
U disciplini slobodan stil Olga Petrović je osvojila treće mesto kao i Maja Babić i Aleksa Tošić u paru.

13. 06. 2014. TRENERSKI LICENCNI SEMINAR

Trenerski licencni seminar održaće se u subotu, 28.06.2014. sa početkom u 10:30 h.
S obzirom da neće biti odlaganja ovog seminara, molimo Vas da Vaše obaveze uskladite imajući to u vidu.

Još jednom napominjemo da je posedovanje dozvola za rad izdatih od strane granskog saveza - zakonska obaveza trenera i klubova i da podleže najavljenoj kontroli od strane države, odnosno inspekcijskoj kontroli.

Licenciranje trenera vršiće se 28.06.2014, u prostorijama Sportske akademije u Beogradu, ul. Vjekoslava Kovača br. 11 (SC “Olimp” na Zvezdari).

Dnevni red:

10:30 h – 10:55 h  Evidentiranje kandidata i popunjavanje prijava za licenciranje
11:00 h – 12:45 h  Predavanja

  1. Novi pristup upisnoj kampanji u sportsku školu (predavači – profesori SPAK)
  2. Normativno-pravni aspekti funkcionisanja tekvondo klubova (predavač Zoran Ćendić)
  3. Karakteristike borbene tehnike  (predavači -  profesori SPAK)
  4. Nove tendencije u sudijskoj tehnologiji  (predavač Predrag Tešović)
  5. Zdravstveni medicinski nadzor i borba protiv doping (predavač Snežana Banković)

13:00 h – 13:30 h  Licenciranje – popunjavanje licencnog testa
13:45 h               Dodela sertifikata (dozvola za rad)

S poštovanjem,

Generalni sekretar
Zoran Ćendić

10. 06. 2014. POZIV ZA TRENING PIONIRSKE REPREZENTACIJE U BORBAMA
Trening pionirske reprezentacije bice održaće se u subotu 14.06.2015. sa početkom u 10:00h, u sali KBS “Combat Eagle”, u Pančevu,  ulica Knez Mihajla Obrenovića bb.
Spisak takmicara koji se pozivaju na trening:

Ž-23
1. Aleksandra Marjanski (VITEZ)
2. Katarina Jakšić (BANJICA)
 Ž-27
1. Teodora Radak (BANJICA)
2. Naña Malinić (ELIT)
Ž-29
1. Jovana Vasiljevic (ZMAJ)
2. Milica Doroški (ZMAJ)
Ž-31
1. Ana Nisić (OMEGA-BEOGRAD)
2. Ana Tijanić (ŠABAC)
 Ž-33
1. Nevena Ćalić (ELIT)
2. Isidora Ležimirac (ELIT)
Ž-36
1. Magdalena Josifoski (FENIKS)
2. Aleksandra Mitić (IMPERIUM)
Ž-40
1. Andrea Grbic (EUROŠPED)
2. Dorotea Lucic (GALEB)
Ž-45
1. Jana Popovic (VINER-ČIVI)
2. Jelena Ferenčik (ZRENJANIN)
Ž+45
1. Nika Momčilović (ELIT)
2. Ana Radović (GALEB)

M-23
1. Marko Mihailović (ŠABAC)
2. Marko Bubanovic (OMEGA-BEOGRAD)
 M-25
1. Ivan Šalamon (ELIT)
2. Uroš Belanović (ŠABAC)
M-27
1. Petar Katavic (VINER-ČIVI)
2. Nemanja Jovanovic (COMBAT WOLF)
M-29
1. Vukasin Varda (EUROŠPED)
2. Nikola Ranković (AZIJA)
 M-31
1. Danilo Kovačević (ELIT)
2. Mihajlo Milojevic (ASTRA-NIŠ)
M-33
1. Novak Stanić (AZIJA)
2. Nikola Lukić (AZIJA)
M-36
1. Nikola Loncar (EUROŠPED)
2. Stefan Radovic (ZMAJ)
M-40
1. Marko Hreljac (IMPERIUM)
2. Djordje Ogrizovic (AZIJA)
 M-45
1. Marko Lazić (ŠABAC)
2. Stefan Stojanovic (GALEB)
M+45
1. Dimitrije Janković (ELIT)
2. Uros Lazic (VINER-ČIVI)

06. 06. 2014. POZIV ZA SVETSKO KADETSKO PRVENSTVO

Svetsko prvenstvo za kadete održaće se od 24-27. jula 2014 u Bakuu, Azerbejdžan

PREUZMITE POZIV...

05. 06. 2014. POZIV ZA TRENING KADETSKE REPREZENTACIJE U BORBAMA

Trening kadetske reprezentacije za Svetsko kadetsko prvenstvo će se održati u subotu,
7. Juna 2014
. u Medicinskoj školi u Šapcu, ul. Cara Dušana 9, od 12:00h do 14:00h.

SASTAV REPREZENTACIJE:

Ženski tim:
1.-33kg Miljana Stefanov (Eurošped)
2.-37kg Jovana Atlagić (Eurošped)
3.-41kg Aleksandra Perišić(Azija)
4.-44kg Nađa Rosić(Viner Čivi)
5.-47kg Melanija Biorac(Zmaj)
6.-51kg Nadica Božanić(Imperium)
7.-55kg Jokanović Nevena(Eurošped)
8.-59kg Natalija Ćalić(Elit)
9.+59kg Marijana Topić(Elit)
Muški tim:
1.-33kg Nikola Resanović(Combat Eagle)
2.-37kg Aleksandar Batalo(Combat Eagle)
3.-41kg Marko Tomić(Letnjikovac)
4.-45kg Nenad Marjanov (Eurošped)
5.-49kg Nikola Vukosavljev(Elit)
6.-53kg Velimir Veličković(Eurošped)
7.-57kg Stefan Topić(Zmaj)
8.-61kg Marko Marković(Šabac)
05. 06. 2014. POZIV ZA TRENING REPREZENTACIJE U FORMAMA

Pozivamo takmičare prijavljene za učešće na Otvorenom prvenstvu Austrije kao i sve druge takmičare u formama da prisustvuju  treningu koji će se održati 08.Juna sa početkom u 10,00 časova u sali kluba „Bepgrad“ u Beogradu u ulici Vojvode Stepe broj 184.

PREUZMITE POZIV...

04. 06. 2014. POLAGANJE ZA MAJSTORSKA ZVANJA

Polaganje za majstorska zvanja kod Soonam Parka, održaće se 10. Juna 2014. sa početkom u 18:00 časova, u shopping centru “Zira” ul. Ruzveltova br. 33 u Beogradu.

Trening i priprema za polaganje održaće se 08. Juna 2014, u vremenu od 15:00 h do 18:00 h u sportskom centru KBS “Combat EaglE” U Pančevu, u ul. Kneza Mihaila Obrenovića bb.

Treninge će voditi Bojan Todorović, Uroš Todorović i Veljko Savičević.

Uplata novca i dostava sve potrebne dokumentacije vršiće se za vreme održavanja treninga.

Za sve bliže informacije možete se obratiti na telefon: 063/ 61-00-00

29. 05. 2014. TRENING REPREZENTACIJE U FORMAMA

Ovim putem pozivam takmičare prijavljene za učešće na Otvorenom prvenstvu Austrije kao i sve druge takmičare u formama da prisustvuju treningu koji će se održati 01.Juna sa početkom u 10,00 časova u sali kluba „Beograd“ u Beogradu u ulici Vojvode Stepe broj 184.

Ljubiša Rakić
Trening reprezentacije

21. 05. 2014. SAOPŠTENJE

Generalni sekretar TAS , Zoran Ćendić, imenovan je za člana Marketing komisije WTF-a (imenovanje u prilogu)

Predsednik sudijske komisije TAS, Predrag Tešović, imenovan je za člana Sudijske komisije WTF-a (imenovanje u prilogu)

10. 05. 2014. PRVENSTVO SRBIJE ZA PIONIRE I JUNIORE

REZULTATI

NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
09. 05. 2014. PRVENSTVO SRBIJE ZA PIONIRE I JUNIORE

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore će se održati u subotu, 10.05.2014, u “Hali sportova” na Novom Beogradu

ŽREB PO KATEGORIJAMA...
PREUZMITE POZIV...
01. 05. 2014. TRENING REPREZENTACIJE U FORMAMA

U nedelju 04.Maja sa početkom u 12 časova u Sali kluba Beograd održaće se trening šireg spiska potencijalnih reprezentativaca u formama

PREUZMITE POZIV...
30. 04. 2014. Milica ambasador ETU

Milica ambasador ETU (European Taekwondo Union)

Zvezde evropskog tekvondoa u društvu čelnika

Pred početak Evropskog prvenstva u Azerbejdzanu (1-4 maj), na konferenciji za medije predstavili su se čelnici evropske i svetske tekvondo unije, ali i tri zvezde ovog olimpijskog sporta - naša Milica Mandić,  Servet Tazeguliz Turske i Carlo Molfetta iz Italije, svo troje zlatni sa OI 2012 u Londonu.

Na konferenciji su govorili predsednik WTF Dr. Chungwon Choue kao i predsednik ETU Athanasios Pragalos, a medju predstavnicima srpskog tima bili su Dragan Jović, trener seniorskog tima ali i predsednik Tekvondo saveza Srbije Mr.Edmund Schramm.

28. 04. 2014. PRVENSTVO SRBIJE U FORMAMA - REZULTATI
PREUZMITE REZULTATE...
25. 04. 2014. OLIMPIJADA MLADIH

Dejan Tomić,
juniorski reprezentativac Srbije u kategoriji do 63 kg, napravio je istorisjki uspeh plasiravši se na 2. Olimpijadu mladih koja se održava u Nanjingu, Kina.

22. 04. 2014. PRVENSTVO SRBIJE U FORMAMA

Prvenstvo Srbije u formama će se održati 26. aprila 2014. godine u hali “Vizura” na Novom Beogradu.

REDOSLED IZLAZAKA...
ŽREB "A" KLASA...
PREUZMITE POZIV...
22. 04. 2014. TROFEJ BEOGRADA
15.Trofej Beograda će se održati 17.Maja u Sali USC „Voždovac“ na Banjici.

POZIV ZA TAKMIČENJE U FORMAMA...
POZIV Z ATAKMIČENJE U BORBAMA...
12. 04. 2014. ŠABAC OPEN - REZULTATI
NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
11. 04. 2014. ŠABAC OPEN

Šabac Open će se održati 12. aprila 2014. u Šapcu

FORME - ŽREB...
FORME - RASPORED TAKMIČARA PO BORILIŠTIMA...
FORME - RASPORED KATEGORIJA PO BORILIŠTIMA...
ŽREB ZA BORBE...
30. 03. 2014. PRVENSTVO SRBIJE ZA KADETE I SENIORE

Rezultati

NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
29. 03. 2014. PRVENSTVO SRBIJE ZA KADETE I SENIORE

Obaveštavamo sve klubove da će se Prvenstvo Srbije za kadete i seniore održati 30.Marta 2014. godine , u sportskoj hali “Millenium” u Vršcu.
Prepodne nastupaju kadeti, popodne nastupaju seniori.

PREUZMITE ŽREB...
PREUZMITE POZIV...
26. 03. 2014. OTVORENO PRVENSTVO GRČKE

Otvoreno prvenstvo Grčke (G10) odžaće se od 25-27. aprila 2014. na ostrvu Kos

PREUZMITE POZIV...
24. 03. 2014. SVETSKO JUNIORSKO PRVENSTVO

Tijana Bogdanović osvojila zlato na SP za juniore

Tijana Bogdanović (do 49 kg) osvojila je zlatnu medalju na Svetskom juniorskom prvenstvu koje se održava na Tajvanu, što je ujedno i najbolji uspeh za Srbiju u ovoj konkurenciji! Iako Tijana nije uspela da se kvalifikuje na Olimpijske igre mladih dva dana ranije, juniorka TKD Galeb je pokazala kvalitet i izborila svetsku medalju, posle prošlogodišnjeg zlata na Evropskom šampionatu.
Ono što je važno našpomenuti je da je Tijana ostvarila istorijski rezultat jer je osvojila prvu evropsku i zlatnu medalju u juniorskoj konkurenciji za Srbiju. I ne samo to! Tijana je to učinila u svega 7 meseci, tako da je trenutno aktulena šampionka na oba prvenstva , što se do sada nikada nije desilo u našoj zemlji.

Na startu je pobedila Francuskinju Sara Adidou, zatim Astros Brnjarsdotir sa Islanda, u sledećoj borbi je bila bolja od Belgijanke Indre Craen, devojčice koja je osvojila Kvalifikacije za Olimpijske igre mladih, u četvrtfinalu je u teškoj borbi na zlatan bod savlada Turkinju Zehru Dosukur, u polufinalu je pobedilaKanađanku Emu Larsen, dok je u finalu bila bolja od Španjolke Lidije Garsije sa 9:5!

-Šta da kažem posle ovog rezultata? Ovo je prvo juniorsko zlato ikada. Drago mi je pre svega zbog Tijane.i veoma joj je teško pao poraz na kvalifikacijama dva dana ranije. Imali smo samo jedan dan da se oporavo i udjemo u ritam od šest borbi. Veliki snagu su nam davali naši klupski drugari fotografijama i izjavam podrške pre takmičenja. Hvala i MOS u i OKS u što su nam obezbedili da odemo uopšte na svetsko prvenstvo. Hvala im što nam veruju – presrećan je Dragan Jović, čovek za koga može da se kaže da je postavio trenersku lestvicu veoma visoko, I to ne samo u tekvondo sportu.

Tijana, iako mlada, pokazala je psihičku stabilnost, ne samo tokom šest borbi na SP već I zbog činjenice da je samo dva dana ranije doživela poraz koji joj je teško pao.

-Još sam u šoku! Žreb mi je bio nikad teži ali kako mi je trener Gale rekao na muci se poznaju junaci, tako sam se I borila. Jako sam bila tužna što se nisam kvalifikovala, ali sada se nadam vajld karti. Hvala svima koji su nas bodrili i podržavali sve vreme. Najteže mi je bilo kada sam ispala sa kvalifikacija. Tada su mi moji najbliži i moji klupski drugari dali snagu da danas ovo postignem.  Još sam mlada i nadam se da ću kao senior uspeti da osvajam ovakva prvensta. Iduće godine počinjem da se takmičim u seniorima, a san mi je Rio 2016 – rekla je šampionka sveta.

23. 03. 2014. PRVENSTVO BEOGRADA

Rezultati

NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
18. 03. 2014. KVALIFIKACIJE ZA OLIMPIJSKE IGRE MLADIH, TAIPEI

Tijana  Bogdanović -49 kg(Galeb), Igora Glišin -73 kg(Azija), Nikola Živanović +73kg (Azija) nastupaju 20.03., dok će Iris Jović Vujaković -55kg(Zmaj),Dejan Tomić -63kg(Zmaj) nastupiti 21.03.2014.



ŽREB ZA ŽENE...
ŽREB ZA MUŠKARCE...
25. 03. 2014. PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE U BORBAMA I FORMAMA

Rezultati

NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
16. 03. 2014. TEHNIČKO PRVENSTVO BEOGRADA

Dana 23.03.2014. održaće se Tehničko prvenstvo Beograda.

PREUZMITE POZIV...

 

05. 03. 2014. TRENING FORMAŠA

Okupljanje šireg spiska potencijalnih reprezentativaca u formama održaće se u nedelju 09.marta u sali kluba „Beograd“ u ulici Vojvode Stepe 184.
Trening takmičara kadetske i juniorske selekcije počinje u 10 časova a trening seniorskih selekcija počinje u 12 časova.

05. 03. 2014. BELGIJA OPEN

Poziv za turnir Belgia Open u formama koji će se održati 4-6 Aprila 2014 u Lommelu, Belgija

PREUZMITE POZIV...
02. 03. 2014. OMEGA KUP - REZULTATI
NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...
   
REZULTAT TAKMIČENJA U FORMAMA...
28. 02. 2014. OMEGA KUP

Omega Kup će se održati 01. Marta 2014 u sportskoj hali “FMP”, Železnik,  u Beogradu.

ŽREB BORBE...
REDOSLED IZLAZAKA ZA FORME...
ŽREB FORME "A" KLASA...
ŽREB FORME "B" KLASA...
PREUZMITE POZIV...
28. 02. 2014. ŠABAC OPEN

Šabac Open će se održati 12. aprila 2014. u Šapcu

PREUZMITE POZIV...
28. 02. 2014. EVROPSKO SENIORSKO PRVENSTVO

Evropsko seniorsko prvenstvo će se održati od 01-04. maja 2014. U Bakuu, Azerbejdžan

PREUZMITE POZIV...
28. 02. 2014. PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE U BORBAMA I FORMAMA

PROMENJEN DATUM!
Prvenstvo centralne Srbije u borbama i formama koje će se održati 23.03.2014.g. u Nišu.

PREUZMITE POZIV ZA BORBE...
PREUZMITE POZIV ZA FORME...
22. 02. 2014. PRVENSTVO VOJVODINE - REZULTATI

REZULTATI

NAJBOLJI TAKMIČAR...
OSVAJAČI MEDALJA...
ŽREB...
POREDAK TIMOVA...

 

19. 02. 2014. PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE U BORBAMA I FORMAMA

Prvenstvo centralne Srbije u borbama i formama koje će se održati 16.03.2014.g. u Nišu.

PREUZMITE POZIV ZA BORBE...
PREUZMITE POZIV ZA FORME...
13. 02. 2014. TRENING REPREZENTACIJE U FORMAMA

Okupljanje šireg spiska potencijalnih reprezentativaca u formama održaće se u nedelju 16.februara u sali kluba „Beograd“ u ulici Vojvode Stepe 184.

Trening takmičara kadetske i juniorske selekcije počinje u 10 časova a trening seniorskih selekcija počinje u 12 časova.

07. 02. 2014. SUDIJSKI SEMINAR

Sudijska komisija TAS-a organizovaće obavezni licencni sudijski seminar za 2014. godinu. Mesto održavanja licencnog sudijskog seminara je Stari DIF, Deligradska 27, Beograd. Trajanje seminara biće od 09:00 do 18:00 časova, u nedelju, 16.02.2014.g.

- Potrebno je poneti beležnicu i olovku za teoretski deo, kao i dobok i patike za praktičan deo

- Sudije koje žele da polažu za viši rang treba da ponesu kopiju Dan sertifikata ili da je dostave elektronskim putem

- Sudije III ili višeg ranga mogu da dođu od 11:00 časova

- Neophodno je uplatiti godišnju sudijsku taksu u iznosu od 700 dinara (Račun broj: 125-1779852-05 Piraeus Bank, svrha: sudijska taksa za 2014. godinu). Kopiju uplatnice poneti ili dostaviti elektronskim putem

- Sudije koje polože za viši rang plaćaju naknadno dodatnu taksu u visini jedne sudijske dnevnice novog ranga

- Prijave za seminar do srede 12.02. (klub, ime i prezime) poslati na email TAS-a: office@tas.org.rs

06. 02. 2014. POZIV ZA PRVENSTVO VOJVODINE

PRVENSTVO VOJVODINE će se održati od 22. 02.2014. u Rumi

ŽREB ZA BORBE...
ŽREB ZA FORME...
PREUZMITE POZIV...

 

06. 02. 2014. POZIV ZA HEREYA OPEN

HEREYA OPEN za pionire i kadete će se održati od 26-27. 04.2014. u Sofiji, Bugarska

PREUZMITE POZIV...

 

04. 02. 2014. OBAVEŠTENJE - TESTIRANJE JUNIORA

Testiranje juniorske reprezentacije je OTKAZANO

04. 02. 2014. GERMAN OPEN

GERMAN OPEN će se održati od 11-13. 04.2014.

PREUZMITE POZIV...
03. 02. 2014. OBAVEŠTENJE - TESTIRANJE JUNIORA

Testiranje juniorske reprezentacije će se obaviti u RSZ od 04-07.februara 2014.

RASPORED TESTIRANJA...
SAGLASNOST ZA TESTIRANJE...
UPITNIK ZA ŽENE...
UPITNIK ZA MUŠKARCE...
20. 01. 2014. OBAVEŠTENJE - REPREZENTACIJA U FORMAMA

Poziv za trening tehničke reprezentacije u nedelju, 26.01.2014.

PREUZMITE SPISAK...
20. 01. 2014. OBAVEŠTENJE

25.i 26. januara biće održane vikend pripreme juniorske reprezentacije u Vrdniku,spisak pozvanih juniora za oba dana možete pročitati u prilogu, pozivaju se i svi ostali takmičari koji su rođeni 1999,1998,1997.koji apliciraju za mesto u reprezentaciji da prisustvuju treninzima koji će se održati u subotu za širi spisak juniora.
Plan rada :
za subotu 25.januar 2014.
   11:00h-1.trening šireg spiska
   17:00h-2.trening šireg spiska
                  
za nedelju 26.januar 2014.  
    11:00h-1.trening užeg spiska
    17:00h-2.trening užeg spiska

PREUZMITE SPISAK...
20. 01. 2014. OMEGA KUP

Omega Kup će se održati 01. Marta 2014 u sportskoj hali “FMP”, Železnik,  u Beogradu.

PREUZMITE POZIV...
20. 01. 2014. SVETSKI JUNIORSKI ŠAMPIONAT


Svetsko juniorsko prvenstvo i kvalifikacije za Olimpijske igre mladih koje će se održati 20-26 Marta 2014, Kinesku Taipei.

PREUZMITE POZIV...
20. 01. 2014. DUTCH OPEN


Dutch Open će se održati 15. i 16. Marta 2014 u Eindhovenu, Holandija

PREUZMITE POZIV...

 

Copyright © 2007 Tekvondo Asocijacija Srbije * Sva prava zadržana 

 

powered by